vývoj

funkčný kód je základ

Správne a profesionálne nakódovaný web spoznáte na prví pohľad. Web sa rýchlo načítava, všetky komponenty sú na správnom mieste a na pozadí "nevyskakujú chyby".

Mám záujem

vlastný systém

Kedy potrebujete vlastný systém?

 

Vo Vašom podnikateľskom živote sa budete stretávať so situáciami a problémami, ktoré vyžadujú vlastný systém pre spravovanie webu. Štandardné „krabicové“ riešenia však nepokrývajú napríklad integráciu poskytovateľov služieb tretej strany, či iné na mieru šité funkcie. Práve preto je vlastný systém obrovskou výhodou.

 

Ak máte jedinečný problém, náš tím odborníkov vám pomôže vyvinúť vlastné riešenie. Na základe Vašich požiadaviek navrhneme systém na mieru, otestujeme ho a zaškolíme Vás.

wordpress

Na trhu existuje viacero platforiem, ktoré dokážu Vaše požiadavky splniť do bodky. Jednou z nich je aj Wordpress. Ak potrebujete jednoduchú webovú prezentáciu bez náročných individuálnych riešení, bez problémov pre Vás vytvoríme web na Wordpresse.

Prečo si vybrať kód od nás?

"Náš tím odborníkov vám poskytne moderné riešenie na mieru. Spravíme všetko preto, aby váš online biznis fungoval v perfektnom tempe a výkone."

Viac informácií

povedali o nás

“Skvelá komunikácia a riešenie na mieru"

Jaromir Furgáč
CEO at finalshop